Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 25, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

DIVOTA APARTMENT HOTEL/ SPLIT/ CROATIA

DIVOTA APARTMENT HOTEL/ SPLIT/ CROATIA
stylish travellers

DIVOTA oznacza piękno, które zachwyca. W świetnie zachowanej dzielnicy Veli Varoš, w której znajdują się apartamenty Divota, wciąż można poczuć ducha starej części Splitu.

 

 

 

W połowie Chorwatka w połowie Szwajcarka – pomysłodawczyni Divota apartment hotel zainspirowała się popularnym konceptem w Szwajcarii i wśród wąskich uliczek, w świetnie zachowanych starych domach otworzyła hotel składający się z 21 różnej wielkości apartamentów. Jest zaangażowana całkowicie w każdy detal – od etapy projektowania, przez urządzanie, po rozwój całego kompleksu.

 

 

 

Cechą wspólną wszystkich apartamentów jest wspólna estetyka – biel, nowoczesne meble, częściowo zachowane stare elementy oraz nowoczesne sprzęty. Praktycznie wszystkie apartamenty mają kuchnie oraz pralkę. Spory nacisk kładziony jest także na rozwiązania ekologiczne – od pościeli po kosmetyki.

 

 

 

 

W ofercie jest apartament 1 osobowy (możliwość połączenia go z większym apartamentem do wykorzystania przez rodzinę), dom z 3 apartamentami, które można ze sobą łączyć, dom z dwoma poziomami czy apartament z tarasem na dachu. Część z nich znajduje się wokół tradycyjnego podwórka, gdzie w cieniu odpocząć możemy przy stoliczku.

 

 

 

 

Kolejnym krokiem w rozwoju Divota apartment hotel będzie stworzenie pokoju śniadaniowego (teraz można zamówić usługę koszyka śniadaniowego do pokoju oraz spa, w którym będzie możliwość skorzystania z programów oczyszczających czy dodających energii. Właścicielka planuje także promowanie zdrowego żywienia.

Większość decyduje się na wynajem apartamentu na kilka dni, ale przy dłuższym pobycie można negocjować warunki.

 

 

Co nam się podobało:

– lokalizacja i bliskość historycznego centrum

– urokliwe i zróżnicowane apartamenty, które łączą starą architekturę i nowoczesny design

– tarasik na dachu z którego można podziwiać z góry stary Split

– luksusowy design dwupoziomowego domu; dwa tarasy, sypialnię wśród starych kamiennych ścian czy salon z pięknymi meblami

– szybki dostęp do internetu

– usługi, które pozwalają poczuć się jak w wysokiej klasy hotelu

 

 

 

 

 

Submit a Comment