Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Luty 23, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISHproduct: SHISEIDO IBUKI MULTI SOLUTION GEL

STYLISHproduct: SHISEIDO IBUKI MULTI SOLUTION GEL
stylish travellers

Innowacyjny żel SOS to nie tylko sposób na pozostałe po zimie niedoskonałości cery, ale przede wszystkim błyskawiczne rozwiązanie na okazjonalne i nagłe „wypadki” na skórze, np. podczas podróży.


Nasza cera to składowa warunków zewnętrznych, diety, dobrego samopoczucia, ale także produktów pielęgnacyjnych. Dlatego właśnie ich jakość, zapach czy skład to elementy, które niezmiennie przykuwają uwagę każdej kobiety. SHISEIDO IBUKI MULTI SOLUTION GEL to żel, który zachwyca nie tylko estetycznym opakowaniem w przyjemnym dla oka kształcie. To przede wszystkim sposób na niedoskonałości związane z szorstkością, przesuszeniem czy rozszerzonymi porami oraz zaczerwienieniami. My zabraliśmy go w podróż do Brukseli i sprawdziliśmy w jakich sytuacjach należy go mieć przy sobie.

 

Nasz test:

Nowy żel to produkt SOS, przeznaczony do szybkiego rozwiązywania problemu. Jest wielofunkcyjny, dzięki czemu jest idealnym partnerem w podróży.

Dlaczego?

Ergonomiczne, eleganckie opakowanie idealnie pasuje nawet do małej torebki, którą zabraliśmy ze sobą na pokład samolotu.

– Shiseido Ibuki Multi Solution Gel w trakcie lotu samolotem koi przesuszenia i podrażnienia spowodowane klimatyzowanym powietrzem.

Ochronne zastosowanie żelu (ściśle przylega do skóry tworząc na jej powierzchni warstwę ochronną), powoduje, że zawsze warto mieć go pod ręką.

Regeneruje i niweluje niedoskonałości skóry (trądzik, pryszcze), które powstają w wyniku zmiany klimatu, jedzenia, wody (czyli w warunkach nierozerwalnie związanych z podróżami).

– W ciągu dnia wielokrotnie może być stosowany na makijaż (np. gdy mamy przesuszenia, zaczerwienienia czy jakiekolwiek zmiany na skórze).

Pozwala odświeżyć makijaż; nałożony miejscowo na ziemistą i szarą skórę doda jej promiennego blasku.

Przed snem może być ostatnim gestem pielęgnacji; po oczyszczeniu twarzy warto nałożyć żel na bardziej trwałe niedoskonałości, które wymagają czasu, aby je zniwelować.

Idealny dla kobiety bardzo aktywnej i intensywnie żyjącej, która nie zawsze jest wyspana, która nie zawsze dobrze się odżywia, która prowadzi życie nocne (imprezy, alkohol).

 

W PODRÓŻY – INNOWACYJNY SHISEIDO IBUKI MULTI SOLUTION GEL W BRUKSELI

Wielofunkcyjność nowego produktu Shiseido i przykuwające wzrok opakowanie powodują, że żel idealnie wpasowuje się w stylowe miejsca, które odwiedzamy, a sposób zastosowania pozwala na użycie go w każdej sytuacji.

Shiseido Ibuki Multi Solution Gel towarzyszy nam o poranku podczas śniadania w cudownym hotelu The Dominican, który łączy w sobie historię (w XV wieku był tu klasztor Dominikanów) oraz nowoczesny design. Magazyny o podróżach, belgijskie gofry – nowy produkt Shiseido dopełnia te przyjemne chwile. Mimo zmiany klimatu i diety, sprawia, że czuję się z nim komfortowo i bezpiecznie.

 

 

 

 

Nie tylko w restauracji żel okazuje się być potrzebny – zabieramy go ze sobą na spacer po mieście, odkrywa wraz z nami Grand Place i podziwia architekturę budynków. Shiseido Ibuki Multi Solution Gel uzupełnia nawilżenie mojej nieco przesuszonej skóry podczas odkrywania Brukseli.

Następnie udajemy się do popularnego Betonbar, gdzie mieszkańcy, a czasem i turyści, spędzają czas pijąc kawę, prosecco i czytając codzienne gazety. Aż trudno się oprzeć, aby nie wyjąć srebrzącego się pudełeczka, które pięknie komponuje się z wnętrzem baru i kieliszkiem prosecco.

 

 

Działający na okazjonalne niedoskonałości takie jak przesuszenia czy zaczerwienienia, a także jak ochronny opatrunek (super wygodą jest dla mnie możliwość nałożenia żelu na makijaż) może przydać się w każdej sytuacji – nigdy nie wiadomo kiedy, więc najlepiej mieć go zawsze pod ręką. Shiseido Ibuki Multi Solution Gel wybiera się więc z nami w dalszą podróż – tym razem do doskonałej restauracji Kwint, której widoku z pewnością (jak i my) nie zapomni.

 

 

Przed snem zmęczeni trafiamy do hotelu – czas na chwilę relaksu w spa i ostatni gest pielęgnacji. Shiseido Ibuki Multi Solution Gel i tu czuje się doskonale i swoje miejsce znajduje obok stylowych świeczek.

 

 

 

Co nam się podobało:

– absolutnie zachwyciła nas konsystencja żelu, który po zetknięciu z palcem poddaje się jego ciężarowi, zabawnie się wgłębiając, a następnie sam wraca do swojej pierwotnej ‚pozycji’

– zielony a właściwie miętowy kolor żelu, który na naszej skórze jest przeźroczysty

– lekkie, kojące wrażenie na skórze

– szybie wchłanianie

– bardzo przyjemny zapach

– możliwość zastosowania bezpośrednio na makijaż

– stwarza wrażenie natychmiastowej poprawy – skóra staje się bardziej aksamitna

– idealny w podróży i dla osób aktywnych, które są w ciągłym ruchu

 

SHISEIDO IBUKI MULTI SOLUTION GEL, 30ml, cena: 171PLN

 

Więcej informacji: http://www.shiseido.pl/ibuki-multi-solution-gel/

Submit a Comment