Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Swildens – szyk w stylu vintage!

Swildens – szyk w stylu vintage!
intopassion

Artystyczna elegancja, rock i klasyka to inspiracje, które odnaleźć możemy w kolekcjach francuskiej marki Swildens.

Swildens to marka stworzona przez Juliette Swildens – projektantkę wywodzącą się z artystycznej francuskiej rodziny. Pasja do sztuki i otaczające ją od wczesnego dzieciństwa inspiracje zaowocowały powstałą w 2003 roku marką Swildens. Do tej pory miłośnicy mody mogli odwiedzić w Polsce jedynie butik Bonpoint, znany na całym świecie i należący do rodziców projektantki sklep, w którego ofercie znaleźć można luksusowe ubranka i akcesoria dziecięce. Jednak dzięki butikowi MyFrenchMood.pl, skupiającym najlepsze kolekcje prêt-à-porter francuskich marek, Swildens zawitało również do naszego kraju.

 

 

 

Kolekcje Swildens to połączenie kobiecości i męskich fasonów ze stylem vintage w iście paryskim wydaniu. Ubrania łączą w sobie artystyczną elegancję, styl boho, rocka i klasykę poprzez najwyższej jakości materiały, wyrafinowane kolory i kobiece kroje. W kolekcjach odnaleźć można inspiracje latami 70-tymi, 80-tymi i 90-tymi, które pozwalają na tworzenie ponadczasowych stylizacji na każdą okazję.

 

 

Nie możemy również nie wspomnieć o ekskluzywnej wyprzedaży, gdzie już od 10 do 20 czerwca showroom My French Mood  zostanie otwarty nie tylko dla stylistów ale i dziennikarzy modowych, blogerów i miłośników zakupów. Wyprzedaż będzie wyjątkową okazją do nabycia z nawet -60% rabatem marek dotychczas niedostępnych w Polsce, zobaczenia showroomu, do którego na co dzień dostęp mają jedynie największe redakcje w Polsce, napicia się lampki szampana i porozmawiania o modzie.

 

Kiedy: 10-20 czerwca 2015

Godzina: od poniedziałku do piątku 13.00-19.00, w soboty 11.00-18.00

Gdzie: Showroom My French Mood ul. Krucza 47a lok.3

Submit a Comment