Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 17, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

TOP 10 restauracji z najlepszą kawą!

TOP 10 restauracji z najlepszą kawą!
WARSAW state of mind

Kto z nas wyobraża sobie dzień bez mocnej, aromatycznej kawy? Mimo masy obowiązków piętrzących się od rana te kilka chwil na kawę znaleźć musimy. Wychodząc z takiego założenia sprawdzamy, które warszawskie kawiarnie najlepiej zaspokoją naszą poranną potrzebę kofeiny! Dzięki Warszawskiemu Tygodniowi Śniadaniowemu i darmowej wejściówce na wydarzenie dostępnej na www.tydziensniadaniowy.pl kawa będzie doskonałym rozpoczęciem dnia!

Chcesz napić się mocnej kawy i zjeść pyszne śniadanie w opisanych restauracjach pobierz darmową wejściówkę na Warszawski Tydzień Śniadaniowy tutaj

 

Ca phe sua da czyli kawa po wietnamsku! Od dawna szukaliśmy w menu warszawskich miejscówek tego rodzaju podania naszej ukochanej kawy. Udało się w Latawcu – klimatycznej knajpce, która ujęła nas swoim wystrojem i profesjonalizmem. A kawa przepyszna!

Armii Ludowej 12

 

 

Na doskonałą, mocną i lekko kwaśną kawę nero zajrzeliśmy do klimatycznej Bistro Renoma Caffee. Połączenie aromatu kawy arabica i robusta wzbogaconej o aromat palonych migdałów i czarnej porzeczki zdecydowanie uzależnia! Smak jak zawsze idealny, a nienachalnie ale kolorowo urządzone wnętrze zrobiło na nas ogromne wrażenie! Gratulujemy!

Lipowa 7a

 

 

Do Waffle Bar zaglądamy regularnie – serwowane tu waflowe specjały za każdym razem przyprawiają nas o zawrót głowy! Tym razem jednak skupiamy się na kawowej ofercie i zamawiamy malinową chai latte z marshmallows! Jest wspaniała, jak wszystko w Waffle Bar!

Aleje Jerozolimskie 4

 

 

DoWoli Bistro&Cafe to urocza knajpka mieszcząca się w samym sercu warszawskiej woli. Niezawodna kuchnia składająca się z najlepszej jakości produktów, łączenie bogactwa innych kultur i kawa! Mieszanka, która jeszcze nie raz sprawi, że na Wolę wrócimy!

Chłodna 2/18

 

 

Trzy Kolory to przestronna restauracja na Mokotowie. Zaglądamy tam z myślą o szybkiej kawie, ale ciepłe powietrze i temperatura na zewnątrz sprawia, że decydujemy się na wersję mrożoną. Zanim zdążyliśmy się obejrzeć  kawa już stała na naszym stoliku. Duża, aromatyczna z dobrej jakości bitą śmietaną… Idealny początek dnia!

Czerska 14

 

 

Restauracja LIF  jak zawsze tętni życiem. Możliwość zjedzenia śniadania podczas Warszawskiego Tygodnia Śniadaniowego dopełnionego pyszną kawą i widokiem na Park Jordanowski sprawia, że jest po prostu cudownie!

Aleja Niepodległości 80

 

 fot. Celestyna Król

Znana i lubiana przez nas Żurawina zachwyca nie tylko doskonałą kuchnią, ale również najwyższej jakości kawą. W naszych poszukiwaniach trafiamy na mała filiżankę kofeinowej przyjemności zwieńczoną bitą śmietaną. Pycha!

Żurawina 32/34

 

 

W Pełni Crepes&Caffee to kuszące przysmaki z całego świata zawinięte w naleśnik, ale czy tylko? Zdecydowanie nie! My tym razem zaglądamy tylko na kawę sprawdzając czy smakiem i jakością dorównuje daniom. Bierzemy jeden łyk kawy i bez chwili wahania stwierdzamy, że WARTO!

Moliera 2

 

Do restauracji Trzecia Waza zaglądamy późnym przedpołudniem. Tym razem na mocne, aromatyczne espresso. Dawka energii skumulowana w zaledwie kilkunastu mililitrach – jest wspaniała!

Krakowskie Przedmieście 64

 

 

Jaś&Małogsia to restauracja o bajkowej, zobowiązującej nazwie. Przyjazna dzieciom, organizuje warsztaty i zabawy właśnie dla najmłodszych. My wstępujemy na szybką kawę ciesząc się pięknie urządzonym wnętrzem i obecnością mam wraz z pociechami. Duże brawa nie tylko za pyszną kawę, ale również za rzadko spotykane profesjonalne podejście do gości wraz ze swoimi pociechami!

Al. Jana Pawła II 57

 

 

Polecamy również:

Top 10 najlepszych restauracji z najlepszym pieczywem!

Top 10 restauracji z jajecznymi śniadaniami!

Śniadanie w Trójmieście

Śniadanie w Poznaniu

Amarantus czyli zboże przyszłości

 

Submit a Comment