Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 23, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

TOP 5 youtube travel channels

TOP 5 youtube travel channels
Paulina Grabara

Dobrze zmontowane filmiki podróżnicze na youtube inspirują mnie, motywują i zwyczajnie cieszą. Lubię podglądać jak żyją Ci, którzy podążają za swoją pasją – podróżami.

Poniżej 5-tka moich ulubionych vlogów (kolejność przypadkowa):

AlexanderTikhomirovDiary

Kanał urodzonego w Rosji filmowca i fotografa. Alexander źle się czuję, gdy zbyt długo jest w jednym miejscu, stąd podróżujemy z nim po całym świecie: od Kalifornii i Hawajów, przez Bali i Filipiny po Dubaj. W wielu podróżach towarzyszy mu piękna żona – rosyjska modelka Mary Shum, a także ich roczne dziecko. W filmikach podejrzymy życie surferów, wyczyny pancurzystów, rodzinny roadtrip po Kalifornii czy życie na Bali. Filmiki, które nie pokazują codziennego życia Sashy są zwykle perfekcyjnie zmontowane. Moje ulubione filmiki to między innymi Relationship/Life Goals. Best of 2016 czy Bali by Alexander Tikhomirov, który ma ponad 2 mln dosłon.

 

 

 

Wolves

Adam Horwitz zabiera nas do swojego kalifornijskiego świata. Poza komentującym rzeczywistość Adamem w filmie regularnie pojawia się jego dziewczyna – chilijska modelka Inna Moll, a także Brandon Amato. WOLVES to dziennik życia w LA, podróży po Stanach, a także dalszych wypadów – od Meksyku, przez Chile po RPA. Obecnie WOLVES to spora dawka filmików poradnikowych i motywacyjnych, a także nowe tematyczne kanały: WOLVES FITNESS oraz WOLVES TRAVEL. Poza podróżami jest tu dużo śmiechu, radości, pozytywnych bodźców i przede wszystkim warto zwrócić uwagę na świetny montaż, ciekawe ujęcia i naprawdę dobrą muzykę. Jeden z ulubionych filmików to 4-minute Vacation.

 

 

 

Boho beautiful

Joga. Fitness. Podróże. Jedzenie. Medytacja. Wegetarianizm. Lifestyle. Uduchowiona para Kanadyjczyków, którzy zabierają nas wspólnie ze sobą w niezwykłą podróż, jaką jest życie. Nie liczą się dla nich rzeczy materialne, na swoich filmikach piszą do siebie ciekawe obserwacje odnośnie życia “dear me …”. Są wrażliwi, szanują świat, i są absolutnie zachwyceni miejscem, które wybrali na swój nowy dom. Przez wiele ostatnich filmików była to Indonezja, w której powstały też świetne zajęcia jogi, obecnie przebywają już w Malezji. Mają nadzieję, że z ich podróży zabierzemy coś dla siebie. Na pierwsze spotkanie z Julianą i Markiem można wybrać filmik z ich pierwszej rocznicy ślubu.

 

 

 

Kane and Pia – DIARIES OF AN INSTAGRAM HUSBAND

Kane – zabawny Brytyjczyk i wciąż niemąż zajmuje się zawodowo nagrywaniem i fotografowaniem swojej partnerki – Australijskiej modelki i blogerki Mii Muehlenbeck. Błyskotliwe żarty i pozytywna energia tryska ze świata, w którym rządzą social media – para dużo się śmieje, a filmiki są fajnie zmontowane i bardzo przyjemnie się je ogląda. Wraz z Mią bierzemy udział w sesjach bikini na jej profil na Instagramie, chodzimy na spotkania prasowe czy odwiedzamy luksusowe wille i hotele od Malediwów po Fiji. Kane sporo ujęć kręci z drona – mnie zachwyciły między innymi te z filmiku Maldives Photoshoot + Island Drone Tour!

 

 

 

Lost LeBlanc

Christian studiował w Bangkoku, po powrocie do Kanady zaczął pracę w korporacji, ale zatęsknił za pięknem Azji i za swoją pasją – podróżowaniem. Rzucił więc pracę i postanowił zarabiać na życie z kręcenia filmików ze swoich wypraw po Azji Południowo-Wschodniej. Wraz z Christianem możemy odkryć mniej znane zakątki Tajlandii, zobaczyć jak wygląda codzienne życie jego i jego dziewczyny Laury, a także posłuchać wskazówek na temat podróżowania po tym rejonie. Christian dużo opowiada, w swoich filmikach używa też ładnych ujęć z drona, stara się kręcić jak najlepsze filmy, dba także o dźwięk. Ja najbardziej lubię jego zestawienia, takie jak TOP 10 of Philippines.

 

Submit a Comment