Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 8, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

TOP wydarzeń na weekend

TOP wydarzeń na weekend
WARSAW state of mind

Kolejny weekend w stolicy – kolejne wydarzenia. Sprawdziliśmy, w których po prostu trzeba wziąć udział!

PIĄTEK

1. Teatr BAZA w sposób wyjątkowy obchodzi Dzień Teatru – zaprasza dzisiaj od godziny 17 do Studia Teatralnego wszystkich zainteresowanych zgłębieniem tajników pracy studyjnej. W programie między innymi warsztaty dykcji i piosenki teatralnej!

Podchorążych 39

 

2. Dzisiaj od godziny 21 Sen Pszczoły zaprasza na kolejną odsłonę imprezy upamiętniającej przyjaźń Polsko-Niemiecką na warszawskiej Pradze – Śniło MIsię Zwiążmnie!. W tym roku Zagra Czołówka Dj., którzy przyczynili się do rozkwitu sceny klubowej na Warszawskiej Pradze. A więc: Full Tandeta, Dj.Ossito, Dj.Bi, Dj.Kura oraz Dj.Unstoppable czyli przeobrażony, Niezniszczalny barman Zwiążmnie. Widzimy się!

Grochowska 301/305

SOBOTA

1. Parkrun Warszawa – Bródno #25 czyli 25 edycja inicjatywy stworzonej przez biegaczy dla biegaczy! Niekomercyjny charakter wydarzenia tworzą sami uczestnicy – biegacze, którzy poprzez samodzielną organizację tworzą swoją wizję Parkrun.

Do zobaczenia w Parku Bródnowskim o 9!

2. OCH!BAZAR! czyli targi, moda i design. W sobotnie południe rozpoczyna się edycja wyprzedażowo – świąteczna. A w niej? Biżuteria, torby, ubrania – kolekcje na nadchodzącą wiosnę i lat od polskich, młodych, zdolnych projektantów. Dodatkowo będzie można kupić również dizajnerskie dodadtki wnętrzarskie oraz ubranka dla dzieci. Wydarzenie potrwa do godziny 18 – dużo czasu aby wszystko dokładnie obejrzeć, zakochać się i zakończyć sobotnie popołudnie z nowym, pięknym przedmiotem w swoim posiadaniu! My będziemy na pewno u Znajomych Znajomych!

Wilcza 58a

2. Targ śniadaniowy to cykliczne wydarzenie dające możliwość  zakupu zdrowej żywności i zjedzenia posiłków w specjalnie aranżowanych jadalniach. To swoistego rodzaju sąsiedzkie spotkanie podczas którego mamy okazję kupić produkty zdrowe, świeżych i od lokalnych producentów. Targ śniadaniowy to również możliwość spędzenia czasu z przyjaciółmi podczas wspólnego śniadania pod gołym niebem lub wewnątrz. Cel: popularyzacja idei wspólnych śniadań! Start o godzinie 9! Brzmi cudownie, prawda?

Aleja Wojska Polskiego 1

 

NIEDZIELA

1. Od 26 do 30 marca w Kinie Muranów trwa Przegląd nowego kina włoskiego – Cinema Italia Oggi. Jest to czwarta edycja wydarzenia powstała dzięki współpracy Włoskiego Instytutu Kultury w Warszawie z udziałem Cinecitta Luce oraz we współpracy z Kinem Muranów. Program proponuje dziewięć pozycji filmowych Półwyspu Apenińskiego zrealizowanych w 2014 roku. My polecamy film Bogacz, biedak i kamerdyner (Il ricco…, il povero e il maggiordomo) który przybliży polskiej publiczności legendarne we Włoszech komediowe trio Aldo, Giovanni & Giacomo, które film napisało, wyreżyserowało oraz… w nim zagrało. Do zobaczenia na seansie w niedzielę o 20.30 w Kinie Muranów!

Gen. Andersa 5

 

2. WEGE BAZAR – wegańska wiosna to okazja do poznania wegańskiej kuchni nie tylko poprzez degustację ale również poprzez rozmowę z wystawcami i pasjonatami tego typu kuchni. Dodatkowo – jak na każdym bazarze – nie zabraknie odzieży czy naturalnych kosmetyków nie testowanych na zwierzętach! Do zobaczenia  – znów – u Znajomych Znajomych od 12!

Wilcza 58a

 

 

Submit a Comment