Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Lokalnie czy orientalnie – warszawskie śniadanie!

Lokalnie czy orientalnie – warszawskie śniadanie!
WARSAW state of mind

Warszawskie restauracje proponują różnorodne śniadania – od pożywnych dań jajecznych po przetwory ze świeżym, ciepłym pieczywem. Czy tylko? Szukaliśmy dań, które odbiegają od standardów – są przygotowane z niepopularnych produktów lub przybliżają smaki jadane przez ludzi na drugim końcu świata. Warszawski Tydzień Śniadaniowy, na które darmowe wejściówki dostępne są na www.tydziensniadaniowy.pl daje nam możliwość nawet 50% zniżki nawet na najbardziej orientalne śniadaniowe smaki!

GRANOLA CAFE to niewielka przytulna knajpka to miejsce, gdzie nie tylko ranne ptaszki znajdą pobudzającą kawę (otwarta codziennie od 7.30)! My najbardziej cenimy ją za zdrowe, nieprzekombinowane potrawy i pyszne owsiane ciasteczka! Przyciąga nas zapach świeżo wypiekanej granoli i bakalii. Tym razem trafiając tu szukamy niepowtarzalności. Okazuje się, że GRANOLA słynie z tradycyjnej, wysokiej jakości owsianki. Zamawiamy, a widok tego śniadaniowego dania utwierdza nas, że to był bardzo dobry wybór.

Nowogrodzka 10

 

 

 

Przystankiem kończącym naszą śniadaniową podróż jest Bali Cafe & Dim Sum House. Orientalne smaki zawsze są wyzwaniem – umiejętność doboru przypraw, składników. Zamawiamy kulki z kleistego ryżu o filmowej nazwie Jackie Chan. Są z nadzieniem na bazie orzechów ziemnych i czarnego sezamu. Toping z cukru palmowego sprawia, że wszystkie elementy składowe potrawy idealnie się komponują. Doskonałe na śniadanie czy deser – na przykład z kawą? Sposób podania sprawia, że w kilka sekund przenosimy się do Chin! POLECAMY!

Złote Tarasy

 

 

 

 

 

Polecamy również:

TOP 10 miejsc z najlepszą kawą

TOP 10 restauracji z jajecznymi śniadaniami

TOP 10 restauracji z najlepszym pieczywem

Submit a Comment