Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 17, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

WIOSKA SIEDLISKO BLANKI

WIOSKA SIEDLISKO BLANKI
Paulina Grabara

“W nieruchomościach liczy się lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja…”. J.D.Rockefeller.

 

Cześć, nazywam się Paulina. Jeśli masz ochotę być na bieżąco, zapraszam Cię na: FB intopassion, IG intopassion.pl.

Możesz też stać się częścią STYLISH PAPER (Gazety w formacie A3, którą wydaję KLIK po więcej informacji) i intopassion – jeśli MASZ OCHOTĘ OTRZYMAĆ NOWY, JESIENNY NUMER STYLISH PAPER, wesprzyj mój projekt na patronite.pl/intopassion.

 

Drugi Dom na Warmii w niezwykłym miejscu, w pięknej lokalizacji z dostępem do jeziora, plaży, pomostu. W wyjątkowym sąsiedztwie Butikowej Agroturystyki Siedlisko Blanki z kortem tenisowym, Francuskim Bistro46, docelowo z basenem. Liczba działek z dostępem do jeziora ograniczona dla wybrańców. Wielopokoleniowa inwestycja dla całej rodziny z perspektywą wzrostu cen ziemi na Warmii.

 

Moja rozmowa z właścicielem Siedliska Blanki i pomysłodawcą Wioski Siedlisko Blanki, Zbigniewem Nadrasikiem.

IMG_8938

 

Dlaczego zamiast kolejnego mieszkania warto zainwestować w ziemię na Warmii?

To inna inwestycja. Niektórzy może już mają kilka mieszkań na wynajem, inni może szukają miejsca, gdzie mogą uciec z rodziną na weekend od zgiełku miasta. Przy okazji chcieliby na tym zarabiać. Inwestycja na Warmii to stworzenie drugiego domu także na wynajem.

 

Czemu akurat Warmia jest taka atrakcyjna?

Śledzę od wielu lat. Mazury są już zabudowane, powstało tam wiele kompleksów. Tłoczno jest też na wodzie. Ziemia na Warmii jest dużo tańsza niż na Mazurach, a ceny bardziej wzrosną niż te wyśrubowane już na Mazurach. Jest tu niezwykle atrakcyjne ukształtowanie i pofałdowanie terenu, jest duża przestrzeń.

 

Sprzedaje Pan działki przy Siedlisku Blanki. Jakie są plusy inwestycji przy butikowej agroturystyce zamiast “w dziczy”?

Po pierwsze mamy pewność, że powstanie piękna architektura. Gdyby ktoś chciał dom na wynajem czyli połączyć przyjemne z pożytecznym, to Siedlisko jest reklamowane przez ponad 20 lat. Ludzie je znają. Dodatkowo można przyjść na lunch czy kolację do bistro, wpaść pograć w tenisa. Siedlisko zapewnia infrastrukturę – powstaje tu również marina, z której wszyscy będą mogli korzystać. Poza tym to wejście w społeczność ludzi o podobnych zainteresowaniach, którzy uwielbiają odpoczynek wśród natury, lubią sport, sztukę, design, dobrą kawę…

Atutem jest bliskość i dostęp do jeziora – takie miejsce jest atrakcyjne zarówno prywatnie jak i biznesowo, nasz ogródek można wziąć za przykład, każdy może mieć taki ogródek przy domu. Siedlisko Blanki jest już od wielu lat ulubionym miejscem influencerów, blogerów, jest także w wielu rankingach najpiękniejszych miejsc na Warmii. Mamy fenomenalny potencjał rozwoju inwestycji, tworzymy teraz razem wyjątkowe miejsce ,,Wioska Siedlisko Blanki”.

Czasem się szuka ziemi i znajduje miejsce odosobnione – takie miejsce staje się trochę niebezpiecznie. Tu z kolei jest Siedlisko, jest przygotowane miejsce na taką inwestycję, aby z niej od początku korzystać i na niej zarabiać.

 

Co mieszczuchowi może dać pomieszkiwanie na Warmii?

Bliski kontakt z naturą daje nam ukojenie, siłę i nową energie do działania, szczególnie jeśli praca i pierwszy dom są w mieście. Tu można wskrzesić w sobie nową energię. Wszyscy potrzebujemy takiego miejsca do relaksu, wyciszenia się.

 

Jakich sąsiadów sobie Pan życzy?

O podobnych upodobaniach, którzy cenią slowlife. Ludzi otwartych na świat, także obcokrajowców.

“Kosmopolita przyciąga kosmopolitów”. Dlaczego lepiej kupić dom w Polsce, a nie na przykład w Hiszpanii czy we Włoszech? Teraz jest moda na Polskę. Także przez to, że mamy pandemię, przez którą podróże zaczęły nas męczyć. Tak się tylko mówi, że w samolot i jesteśmy, ale to trwa. Podróżowanie też nie jest już takie łatwe i przyjemne.

Poza tym w Polsce mamy 4 pory roku. Trasa 7 w następnym roku skróci nam trasę Warszawa – Warmia o dobre pół godziny. Ludzie na zachodzie od dawna mają drugie domy poza miastem. Dwie dekady pracowaliśmy na to i teraz powinno być nas stać na takie szczególne miejsce.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych taką inwestycją do rezerwacji weekendu w Siedlisku Blanki. Wszystkich informacji udzielam wyłącznie na miejscu.

 

IMG_8937

 

IMG_8936

 

IMG_8939

Submit a Comment