Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Co przyniesie Mikołaj? Kiermasz książek dla dzieci w MYSIA 3

Co przyniesie Mikołaj? Kiermasz książek dla dzieci w MYSIA 3
Kasia Ciołek

Kilkanaście niezależnych wydawnictw książek dla dzieci w jednym miejscu – Domu Handlowym MYSIA 3. Książki ze znakomitą grafiką i świetnymi historiami zachwycą nie tylko dzieci, ale i rodziców. 

MYSIA 3 to nietypowa przestrzeń mieszcząca się w dawnym gmachu Cenzury.  7 grudnia w tej wyjątkowej lokalizacji  na III piętrze odbędzie się świąteczny kiermasz książek dla dzieci. W jednym miejscu będzie można kupić książki najważniejszych niezależnych wydawnictw dziecięcych w Polsce. Wystawcy w swojej ofercie będą mieli wspaniałe książki, które otrzymały liczne wyróżnienia i nagrody, tytuły te otwierają dzieciom drzwi na świat sztuki i wartościowej literatury.

Swój udział potwierdziły wyjątkowe wydawnictwa, takie jak:  Dwie Siostry – znane czytelnikom jako wydawca „D.O.M.K.U.”, „D.E.S.I.G.N-u”, „Map” i wielu innych bestsellerów literatury dziecięcej; Centrala – komiksy dla dzieci mądrych rodziców; Bookoff – księgarnia artystyczna z książkami niekonwencjonalnymi, pomysłowymi, które na długo zapadają w pamięć dziecka; Zakamarki – szwedzka i francuska literatura dla dzieci; Buka – pięknie wydane audiobooki, bogate w słowo, muzykę i obraz; Muchomor – kolorowe „tekturki” oraz książki biograficzne, historyczne, filozoficzne, czytane zarówno przez dzieci , jak i dorosłych; MODO – wydawca książek o ulubieńcu dzieci Ciekawskim George’u; Wytwórnia – innowacyjne rozwiązania graficzne i nowoczesna interpretacja tekstu literackiego to ich znak firmowy;  Czerwony Konik – promuje młodych, początkujących twórców; Tatarak – książki wartościowe, świetnie opracowane graficznie, niepowtarzalne; Kultura Gniewu – publikują niezależne komiksy od 2000 roku; Bona – wydawca ambitnych, dopracowanych i atrakcyjnych wizualnie publikacji dla dzieci oraz wartościowej prozy dla młodzieży; Tashka – wydaje kwartalnik dla dzieci i rodziców „Fika”; Dwa Koty – sklep z wyjątkowymi książkami i zabawkami; Hokus-Pokus – starannie i z polotem wydaje książki obrazkowe i do czytania; kwartalnik „Ryms” – poświęcony literaturze dla dzieci i młodzieży; Entliczek – wydawca książek z ilustracjami Delphine Durand („Mój dom” i seria „Zuza”); EneDueRabe – mądre, ambitne, pełne ciepła i humoru książki dla dzieci, NoBoCo – wydawca przewodnika po Warszawie dla maluchów; G&P – oferują klasykę polskiej literatury dla dzieci; Ezop – książki polskie, fińskie i niderlandzkie.

Dodatkowe atrakcje dla dzieci zapewnią Formy Kolory – wyjątkowe zajęcia, które w inspirujący sposób łączą zabawę i kreatywność.

MYSIA 3 to alternatywa dla centrów handlowych, oferuje marki, które charakteryzuje minimalizm i prostota. Na trzech poziomach budynku znajdują się sklepy z ubraniami, butami, akcesoriami i wyposażeniem wnętrz oraz przestrzeń Leica Gallery. W MYSIA 3 znajdziemy takie marki jak: Muji, COS, Take a Nap, Nennuko, My Paris, UEG, Berries&Co, Cookie, oraz multibrandy UFUFU CONCEPT STORE i GOOODAY. Leica Gallery to stałe ekspozycje i mniejsze wystawy czasowe, sklep oraz księgarnia.

MYSIA 3 / III piętro
7 grudnia 2013 / sobota
w godzinach 10-20
wstęp wolny

https://www.facebook.com/events/1381309785450485/?fref=ts

Submit a Comment