Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Czym jest kawa? KONKURS STYLISH PAPER i ETNO CAFE

Czym jest kawa? KONKURS STYLISH PAPER i ETNO CAFE
intopassion

Iluż z Nas mówi, że najtrudniej jest zacząć? Zacząć dzień, zacząć rozmowę, zacząć spotkanie, zacząć pracę, zacząć następną niezaczętą rzecz. Iluż z Nas świadomie lub mniej ten początek naturalnie wiąże z KAWĄ.

Czym jest kawa? Mówi @karol_przesmycki, Trener Baristów Etno Cafe

FB intopassion, IG into_passion, stań się częścią STYLISH PAPER i intopassion – wesprzyj projekt na patronite.pl/intopassion i otrzymaj nowy, letni numer STYLISH PAPER.

 

 

Poranną, w przerwie lunchowej, w przerwie w pracy lub w czasie tejże, w czasie wolnym, w stresie, w zdenerwowaniu, ale i w chwili relaksu i odprężenia. Jak więc nie zgodzić się, że na Początku była KAWA.

W wielu moich początkach to właśnie Ona była mi pierwszą towarzyszką. Napój powszedni, dobro podstawowe niczym chleb i igrzyska, bo jak nie traktować cieczy, która zaraz po wodzie na całym świecie jest najpopularniejsza! Dla mnie to jednak coś więcej, nie świadczy o tym moje poprawianie wszystkich wokół mówiących
– „Poproszę kawkę”
– „Oj, najmocniej mi przykro… nie mam kawki”
– „Ale jak to, w kawiarni?!”
– „Kawki nie mam, bo kawka to ptaszek, mam za to Kawę – podać?”

Czasami, jak widać, nie musi być śmiertelnie poważnie. Powiedzieć, że Kawa to moje hobby, praca, w pewnym stopniu uzależnienie, ale przede wszystkim pasja, to zamykam się tylko na Nią. Pasją od wielu lat stało się opowiadanie o Niej, skąd przyszła, jak wygląda, czym się różni, czym się charakteryzuje i dokąd zmierza. Bogactwo miejsc, z których pochodzi, bogactwo odmian, bogactwo, które wydobywa jej wypalanie, bogactwo sposobów jej zaparzania i wreszcie bogactwo jej aromatów, czyni ją Prawdziwym Skarbem. Tym dla mnie jest KAWA, chcesz teżpoznać jej niezmierzoną wartość, zapraszam do @etnocafe – podać?

Karol Przesmycki.

 

 

KONKURS NA ZDJĘCIE STYLISH PAPER & ETNO CAFE

Pokaż jak czytasz Stylish Paper w stylish wnętrzach Etno Cafe!

Wejdź na nasze social media, śledź nas na Instagramie @into_passion i @etnocafe i weź udział w konkursie (dokładny regulamin pod zdjęciem konkursowym ze STYLISH PAPER w Etno Cafe).

Konkurs będzie trwał przez 3 miesiące: lipiec, sierpień, wrzesień. Na koniec każdego miesiąca do wygrania: 1 voucher 50 zł 1 voucher 40 zł i 1 voucher 30 zł.

 

LRM_EXPORT_160634188856920_20190722_150346263

Submit a Comment