Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 25, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

INTOlast week

INTOlast week
Paulina Grabara

Co Was najbardziej zainteresowało w ostatnim tygodniu? Oto 5 najchętniej czytanych tekstów.

1.

ZAWSZE MIAŁEM DUŻO SZCZĘŚCIA – ŁUKASZ CZEPIELA, PÓŁFINALISTA KAMPANII ‚IT’S YOUR LIFE JUST TAKE IT’

Gdy miał 6 lat, tata zabrał go na pokazy lotnicze w Rzeszowie. Oglądając ten pokaz zakochał się. Zaczął jeździć na lotnisko rowerem i czyścić samoloty. W zamian za to lokalni piloci zabierali go na loty. Tak złapał bakcyla. Od szóstego roku życia chciałem tylko i wyłącznie latać. Całe życie podporządkowałem właśnie temu.

Czytaj: Zawsze miałem dużo szczęścia ale starałem się temu szczęściu również pomoc

 

 

 

2.

NAJLEPSZA PIZZA W WARSZAWIE – TOP5

Pizza, włoska królowa, w Polsce zagościła na dobre. Restauracje przygotowują ją według tradycyjnych włoskich przepisów – wysokiej jakości składniki i ciasto robione na oczach klientów. W Warszawie można poczuć się jak w jednej z włoskich Trattorii. Nasze 5 ulubionych miejsc na pizzę.

 

3.

OLD FASHIONED – DRINK MOCNO WYTRAWNY

W tym tygodniu znów najchętniej czytaliście o tym prawdziwym klasyku. W tekście znajdziecie oczywiście przepis pochodzący z XIXwieku, który pozwoli Wam spróbować jednego z najpopularniejszych drinków na bazie bourbona.

Czytaj: Old fashioned – drink mocno wytrawny

 

 

4.

AMERYKAŃSKI HAMBURGER KRÓLEM WARSZAWY

Amerykański ulubieniec odważnym krokiem wkroczył na warszawskie salony. Wcześniej znany tylko z takich sieciówek jak McDonald’s czy Burger King, obecnie przeżywa swoją drugą młodość w zupełnie innej odsłonie. Serwowany w przeróżnych kombinacjach, z dodatkiem świeżych składników, dobrze doprawionego i wypieczonego mięsa, świeżej bułki z własnoręcznie robionym sosem.

Czytaj: amerykański hamburger królem Warszawy

 

 

 

5.

5 ULUBIONYCH MIEJSC Z GOFRAMI W WARSZAWIE

Gofry to chyba dla wszystkich smak dzieciństwa. Uwielbialiśmy te z dużą ilością bitej śmietany i owocowymi dodatkami. Dlatego chętnie cofnęliśmy się do przeszłości i na nowo odkryliśmy miejsca z najlepszymi goframi w Warszawie.

Czytaj: 5 ulubionych miejsc z goframi w Warszawie

 

Submit a Comment