Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 21, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

INTOmyworld: Inspirations no.1

INTOmyworld: Inspirations no.1
Paulina Grabara

Najbardziej lubi pracować w nocy, z audiobookiem w tle, zieloną herbatą…i czekoladą do swojej wyłącznej dyspozycji. Agnieszka Pogorzelska – anglistka z wykształcenia, stylistka z zawodu, rzemieślnik z pasji zaprasza nas do świata swoich inspiracji.

 

Przez wiele lat pracowała w magazynach dla kobiet, m.in. Elle i Twój Styl, które potem zamieniła na inspiracyjnego bloga z mnóstwem wnętrzarsko-modowych pomysłów DIY patchworkandco.com. Ostatnio przerabianie mebli i ciuchów zastąpiła tworzeniem małych, ale bardzo modnie ubranych konikowych breloków Pogo Pony, które ożywia zabawnymi historiami i zdjęciami (można je zobaczyć na pogo-pony.com)

 

zdjęcia Olga Majrowska

 

PINTEREST.COM

Miliony inspirującyh zdjęć o dowolnej tematyce. Zastąpił mi stosy magazynów o modzie i wnętrzach, które co miesiąc kupowałam.

 

NOTESY INSPIRACYJNE

Prowadzę je od ponad 18 lat. To inspiracja głównie wizualna, rysuję i wklejam tam wszystkie inspirujące mnie obrazki. Ostatnio coraz rzadziej, bo mam Pinterest, ale najlepsze foty drukuję …i wklejam. Fajnie jest czasem wrócić do przeszłości, bo okazuję się, że niektóre inspiracje są stałe.

 

HERMES.COM

Przepiękna strona francuskiej marki jest dla mnie jak skrzynia ze skarbami. Dziesiątki okienek, a w każdym kryje się coś pięknego. Nie jedną noc spędziłam oglądając wystawy sklepowe Hermesa na całym świecie czy sklejając malutkie papierowe wersje torebki Birkin.

 

THE EDIT

Magazyn online o modzie na stronie netaporter.com (chyba największego na świecie luksusowego sklepu internetowego) Doskonale zrobiony, darmowy i do tego co tydzień nowy numer. Najbardziej lubię interaktywną wersję na ipada.

 

TED.COM

Platforma z niezliczoną ilością krótkich, ale bardzo inspirujących wystąpień ludzi we wszystkich możliwych dziedzinach. Tam uciekam, kiedy znudzą mi się obrazki. Mój osobisty faworyt, to Sir Ken Robinson z „How school kills creativity”.

 

 

 

WebRep
currentVote
noRating
noWeight

Submit a Comment