Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Najlepsze światowe blogi modowe

Najlepsze światowe blogi modowe
intopassion

Lubimy obserwować co dzieje się w świecie mody, dlatego często przeglądamy zagraniczne blogi modowe, które wyróżnia przede wszystkim odwaga i innowacja w doborze stylizacji. Dlatego postanowiliśmy zaprezentować listę naszych ulubionych blogów.

The Sartorialist

Jeden z najpopularniejszych blogów założony przez Scott’a Schuman’a który postanowił fotografować najbardziej oryginalnych ludzi spotkanych na nowojorskich ulicach.

http://www.thesartorialist.com

Le blog de Betty

Słynny blog pochodzącej z Francji Betty. Jej styl wyróżniają oryginalne dodatki i ciekawe stylizacje. Uroczy blog z niezwykłymi zdjęciami. Polecamy!

http://www.leblogdebetty.com

 

Jack&Jill

Jeden z najpopularniejszych blogów o modzie. Jack&Jill to źródło inspiracji dla niejednego fashionisty. Na stronie znajdziemy przeróżne oryginalne stylizacje ludzi przyłapanych na ulicy, a także sporo relacji z pokazów i światowych fashion week’ów. Tu znajdziecie modę z wyższej półki.

http://jakandjil.com

 

Style Bubble

To blog prowadzony przez Susie Bubble. Mieszka i pracuje w Londynie. Rozpoczęła prowadzenie swojego bloga „Style Bubble” w marcu 2006 roku. Składa się z osobistego doświadczenia i spostrzeżeń na temat mody z naciskiem na młodych i nieznanych talentów. Wcześniej pracowała jako redaktor Dazed Digital oraz stronie internetowej magazynu Dazed & Confused.

http://www.stylebubble.co.uk

 

 

Lust for Life

Styl Olivia Lopez jest jednym z naszych ulubionych. Lust of life to blog na którym znajdziemy odważne, rockowe stylizacje Olivii. Oprócz bloga prowadzi również swój online vintage shop, a także pracuje jako stylistka.

http://lusttforlife.com

 

Love Aesthetics

Minimalistyczny blog od razu przykuł naszą uwagę. Jej blog wyróżnia niezwykła estetyka i prostota. Całość zachowana w minimalistycznej konwencji. Warto zajrzeć!

http://love-aesthetics.nl

 

 

Bryan Boy

To jeden z najpopularniejszych męskich blogów. Bryan Grey Yambao pochodzi z Filipin i swoją przygodę z blogiem rozpoczął w wieku 24 lat. Bardzo szybko jego blog zyskał uznanie i już w 2007 roku otrzymał nagrodę za najlepszy Fashion & Lifestyle Blog. Oprócz ciekawych stylizacji na blogu znajdziemy relacje z pokazów i subiektywne komentarze.

http://www.bryanboy.com

 

Sea of Shoes

Jane Aldridge to 20-latka z Teksasu która na swoim blogu prezentuje cudowne stylizacje, ale przede wszystkim niezwykłą kolekcję butów. Swoją przygodę z blogiem rozpoczęła w 2007 roku, obecnie oprócz prowadzenia bloga zajmuje się projektowaniem obuwia dla  dla Urban Outfitters i ShoeMint.

http://www.seaofshoes.com

 

 

Czytaj także:

must-have-na-wakacje-part-1

 

Submit a Comment