Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 22, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Nowy Jork w filmie

Nowy Jork w filmie
intopassion

„Chcę się budzić w mieście, które nigdy nie zasypia” tak śpiewał Frank Sinatra o Nowym Yorku…Chociaż na chwilę chcemy przenieść się do tego cudownego miasta dlatego pora na filmy z Nowym Jorkiem w tle – lekkie i przyjemne propozycje na wieczór.

Zakochany Nowy Jork

Historie kilku osób, które kochają Nowy Jork, szukają tu miłości, albo już ją znalazły. Dziesięć różnych historii zamkniętych w jednym filmie z Nowym Jorkiem w roli głównej.

 

Śniadanie u Tiffaniego

Chyba każdy zna historię Holly Golightly której życie upływa na nieustannej zabawie na koszt bogatych adoratorów, do momentu poznania swojego nowego sąsiada!

 

Masz wiadomość

Kathleen dziedziczy po matce małą księgarnię. Niestety w pobliżu otwiera swój oddział największa nowojorska sieć wydawnicza. To urocza i przezabawna komedia romantyczna w cudownym nowojorskim klimacie.

 

Manhattan 

Isaac Davis główny bohater, dwukrotnie rozwiedziony, płaci alimenty obu paniom i utrzymuje syna. Jego życie radykalnie się zmienia- rzuca pracę, przeprowadza się do mniejszego mieszkania i wiąże się z siedemnastoletnią uczennicą, Tracy.

http://www.youtube.com/watch?v=coRPXgQLeyU

 

New York, New York

Ten film warto zobaczyć ze względu na ścieżkę dźwiękową autorstwa Johna Kandera i Freda Ebba (Chicago, Kabaret) wraz ze znaną na całym świecie tytułową piosenką, New York, New York! A do tego należy także dodać historię miłosną saksofonisty i piosenkarki.

 

Szczęśliwy dzień

Urocza komedia romantyczna. Historia rozwiedzionego popularnego dziennikarza nowojorskiej gazety Daily News, ma kilkuletnią córkę, Maggie, a także Melanie Parker która pracuje w biurze projektów architektonicznych, sprawuje opiekę nad kilkuletnim synem, Sammym. W pewnym momencie ich drogi się spotykają!

 

Vanilla Sky

Tom Cruise gra kobieciarza, który niespodziewanie zakochuje się w dziewczynie swojego przyjaciela . Niestety, w wyniku wypadku samochodowego spowodowanego przez byłą narzeczoną jego twarz jest całkowicie zmasakrowana. Po operacji plastycznej staje się nowym człowiekiem..

 

Czytaj także:

Filmy z Włochami w tle

Filmowa jesień

 

 

Submit a Comment