Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Śniadanie AIOLI #aiolifriends

Śniadanie AIOLI  #aiolifriends
intopassion

Uwielbiamy rozpocząć dzień od dobrego śniadania. Podczas tygodnia pracy planując spotkania biznesowe szukamy miejsc, które zarówno są w samym centrum Warszawy, jak i oferują nam coś więcej, niż tylko menu śniadaniowe. Świetna atmosfera, wyjątkowe lokalizacje i designerskie wnętrza sprawiają, że na pierwszy posiłek wybieramy na śniadanie do AIOLI Cantine Bar Cafe Deli x AIOLI inspired by MINI.

Wybierając się do AIOLI Cantine Bar Cafe Deli dowiadujemy się o bardzo interesującej promocji śniadaniowej. Okazuje się, że od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-12:00 śniadania w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli x AIOLI inspired by MINI są wyjątkowej cenie i kosztują symboliczną złotówkę. Wystarczy tylko wybrać dowolną kawę, a zjemy pyszne śniadanie płacąc tylko 1 pln.  Ta promocja nie kończy się wraz z końcem tygodnia. Restauracja zachęca nas do spędzenia weekendowego poranka z najbliższymi także u nich w jednej z restauracji. W sobotę i niedzielę śniadaniowe promocje zamieniają się i w weekend klasyczna kawa do wybranego śniadania kosztuje tylko 1 grosz. Wybór śniadań w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli x AIOLI inspired by MINI jest bardzo duży, każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, co zachwyci jego kubki smakowe. Od śniadania na słodko – jogurtu greckiego podawanego z konfiturą owocową, miodem i orzechami skomponowanego z brioche, po tradycyjne śniadanie –  jajka sadzone podawane z kiełbaskami tuluskimi, bekonem, pomidorami grillowanymi i sos aioli. Dla miłośników kanapek restauracja przygotowała ciekawą wariację na temat sandwich’y – Bacon sandwich, z jajkiem sadzonym, szpinakiem, burakiem marynowanym, serem Bursztym i jak sama nazwa wskazuje z bekonem.Nas zachęca Salmon dark bread – czyli pieczywo ciemne podawane z łososiem, ricottą, jajkiem poche, świeżym ogórkiem, piklowaną cebulą, kaparami, rukolą, szczypiorem, cytryną i pysznym sos aioli korniszonowe.

Wszyscy Ci, którzy lubią zaczynać dzień od pizzy ucieszą się propozycją śniadaniową od AIOLI – Brekkie pizza – to kolejna pozycja w śniadaniowym menu restauracji, na niej znajdziecie włoską mozzarellę, domowy sos pomidorowy ze świeżą bazylią, jajko, bekon, cykorię karmelizowaną, pomidorki cherry, balsamico oraz szczyptę oregano. Pycha!

Do zobaczenia w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli i AIOLI inspired by MINI.

Przeczytaj więcej na temat śniadań w Warszawie:

http://intopassion.pl/sniadanie-za-1-grosz/

http://intopassion.pl/kawiarnie-czynne-przed-10-00/

http://intopassion.pl/nowe-miejsce-city-sam/

 

 

Submit a Comment