Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 17, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Stylish Hotels 2015 nominacje

Stylish Hotels 2015 nominacje
intopassion

(ENGLISH) Co powoduje, że zachwyca nas jakiś hotel? Czym jest luksus? Przedstawiamy Wam naszą listę STYLISH HOTELS 2015 – pomóż nam wybrać zwycięzcę!

W najnowszym numerze magazynu Stylish Paper zobaczyć możecie najbardziej urzekające, kreatywne i zaskakujące hotele, które odwiedziliśmy w 2015 roku. Recenzje z pobytu w każdym z nich przeczytacie w naszej zakładce STYLISH TRAVELLERS.

 

 

Aby zagłosować wejdź na www.facebook.com/intopassion, pod zdjęciem konkursowym wpisz numer hotelu, na który oddajesz swój głos. Jeśli chcesz wygrać nagrody obok numeru hotelu, na który głosujesz, napisz w 1 zdaniu co Cię w nim najbardziej urzekło! Głosować można do 31 grudnia – 1 stycznia 2016 roku ogłosimy zwycięzcę!

 

STYLISH HOTELS 2015:

1)

The Dominican w Brukseli za stworzenie hotelu w klasztorze Dominikanów – nastrojowe kominki, świecie i chóry gregoriańskie zabierają nas od wejścia do wyjątkowego świata.

Czytaj: STYLISHhotel: The Dominican

 

 

 

2)

Poggio ai Santi odzwierciedla to, co najlepsze i najpiękniejsze w Toskanii: zapach rozmarynu,smak oliwy, rytm natury i uprzejmość lokalnych mieszkańców.

Czytaj: STYLISHhotel: Poggio ai Santi

 

 

 

3)

W Azji nasze serce skradło Fivelements na Bali: joga, kreatywny raw food i rytuały stworzyły spójny świat spokoju i szczęścia.

Czytaj: STYLISHhotel: Fivelements

 

 

 

4)

W The Nam Hai w Wietnamie urzeka harmonia między architekturą a naturą, wschodem i zachodem. Jedyny rodzaj zakwaterowania to wille z widokiem na morze, dzięki czemu otrzymujemy najwyższy luksus – prywatność.

Czytaj: STYLISHhotel: The Nam Hai

 

 

 

5)

Na małej kenijskiej wysepce znaleźliśmy raj… Funzi Keys. Czekały tam na nas domki nad brzegiem błękitnego morza, bez szyb, jedynie z siatkami i naturalnymi żaluzjami. Dociera się tam tylko łódką, w basenie pływają płatki różowych kwiatów, a najlepsze miejsce do opalanie pojawia się i znika kilkadziesiąt metrów od brzegu.

Czytaj: STYLISHhotel: Funzi Keys

 

 

 

 

Głosując możesz wygrać kosmetyki dr Irena Eris oraz albumy o podróżach.

 

 

Zobacz także:

STYLISH HOTELS 2013

Submit a Comment