Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER

STYLISH PAPER
intopassion

Ślub w Rzymie, 2 strony ze ślubnymi trendami, przewodnik po Barcelonie i Londynie, inspiracje na wiosenne dni: od modnych kolekcji i ciekawych ofert w butikach online po wywiady z dziennikarkami i stylistkami mody i beauty odnośnie trendów.

STYLISH PAPER to 8 stron w formacie A3. To idealna gazeta do poczytania do porannej filiżanki kawy w modnej klubokawiarni, czy w weekend w domu.

Tematem okładkowym najnowszego numeru STYLISH PAPER jest ŚLUB W RZYMIE: jak zorganizować ślub cywilny w Ambasadzie, gdzie wybrać się na ślubny lunch. Na kolejnych stronach będzie można przeczytać artykuły dotyczące najważniejszych elementów związanych z tym wyjątkowym dniem: od sukni ślubnych – zarówno na uroczystość kościelną, jak i cywilną, przez sukienki dla druhen i obrączki, po spektakularny i smaczny tort i doskonały serwis limuzynowy.

Ślub w Rzymie

STYLISH PAPER – Ślubne trendy

 

Na kolejnych stronach przeczytamy dokąd warto się wybrać mając tylko 48 godzin w Barcelonie. Będzie o śniadaniu na targu La Boqueria, sztuce w Muzeum Picassa, idealnym miejscu na zachód słońca czy spacerze po plaży i parku de la Ciutadella, z łódkami, którymi można popływać po małym jeziorku i kolorowymi papugami.

INTOcities: BARCELONA

Obok Barcelony znajdziemy kolejny przewodnik – tym razem o Londynie mówią osoby związane z modą i kochające stolicę Wielkiej Brytanii. Pełen artykuł „LONDON I LOVE YOU!” można znaleźć na naszej stronie internetowej.

LONDON I LOVE YOU

W najnowszym numerze przygotowaliśmy też rozkładówkę TRENDY wiosna – lato 2016. Na stronach przeczytamy o trendzie bieliźnianym w modzie damskiej, o męskich trendach sezonu, które najprośniej przenieść na ulicę czy o strobingu – nowym trendzie konturowania twarzy. Będą też najciekawsze propozycje z polskich butików oraz sklepów internetowych, a także wiosenne premiery kosmetyczne.

Ostatnia strona poświęcona została wiosennym inspiracjom, które z jednej strony są uniwersalne, a z drugiej unikalne. Moda na miedź w designie, wygodne trampki, hoodie na wietrzne dni czy kwiatowe printy czeka na nas w domu handlowym MYSIA3.

STYLISH PAPER będzie można między innymi znaleźć w najbardziej stylowych miejscach stolicy: w domu handlowym MYSIA3, Aioli, Aioli Mini inspired by MINI, Niezłe ziółko, Bazaar Kocha, Loft, Cupcake Corner, Marrakesh Café, cukierni AleTort, showroomie SMEG, salonie Fifty Fifty Concept, klinice Essence, sklepach byPOLALA, Kiss the Frog, w Juliette Atelier, Aga Prus Atelier, Evel Studio czy Julia Gastoł Atelier.

Poza Warszawą STYLISH PAPER będzie dostępne w Lublinie, Wrocławiu i Sopocie.

 

StylishPaper_trendy_22.03_1-page-001

StylishPaper_2-page-001

StylishPaper_3-page-001

StylishPaper_4-page-001

StylishPaper_5-page-001

StylishPaper_6-page-001

StylishPaper_7-page-001

StylishPaper_trendy_22.03_5-page-001

Submit a Comment