Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Listopad 20, 2017

Scroll to top

Top

No Comments

Świąteczne dekoracje DIY

Świąteczne dekoracje DIY
Paulina Grabara

Świąteczne dekoracje , które sami możemy przygotować? Wspólne robienie ozdób to świetny pomysł, który zaangażuje całą rodzinę przed świętami.

 

1. Złote, cekinowe girlandy

Idealny pomysł na święta i sylwestra. Wybieramy napis, kupujemy tekturę, paski materiału ze złotymi cekinami. Do tego klej nożyczki i wycinamy odpowiednie litery, na których naklejamy cekinową taśmę. Następnie litery mocujemy (również za pomocą kleju) na sznureczku. Na koniec pozostaje tylko wybrać miejsce dla naszej girlandy!

Instrukcja na stronie http://www.abeautifulmess.com.

 

 

2. Brokatowe słoiki

Wybierz kilka słoików – ich wewnętrzne ścianki ‚pomaluj’ modą z klejem. Następnie wybierz kolor brokatu i pozwól mu się przykleić do ścianek. Na koniec do środka wstaw małą świeczkę! Klimat świąteczny gwarantowany.

źródło: http://indulgy.com

 

 

 

 3. Papierowe pon pony

Papier śniadaniowy złóż w harmonijkę (możesz też wybrać jakiś papier do pakowania prezentów – dostępne są w różnych kolorach). Przewiąż harmonijkę w połowie sznureczkiem lub nitką. Na bokach wytnij ząbki – po rozłożeniu okazały pon pon gotowy.

Dokładna instrukcja na stronie http://www.craftbyphoto.com.

 

4. Lampka w butelce

Wybierz butelkę po winie (najlepiej z żółtego szkła). Umyj ją w ciepłej wodzie wtedy łatwiej zejdzie etykieta. Zrób dziurę w dole butelki i wciągnij do środka lampki – niech góra pozostanie zamknięta korkiem. Lampki świąteczne zamknięte w butelce – idealna dekoracja na świąteczne dni.

Źródło: http://winebottlecrafts.org

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

Submit a Comment