Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Talaria- niezwykłe miejsce dla kobiet

Talaria- niezwykłe miejsce dla kobiet
intopassion

TALARIA RESORT & SPA to nowe miejsce gościnne na mapie Polski i pierwszy w Polsce obiekt hotelowy wellness i spa, którego oferta pobytowa stworzona została z myślą o kobietach.

 

Talaria SPA 03 '15 web S-11

 

Talaria Resort & SPA to coś więcej niż Hotel & SPA. To miejsce stworzone z myślą o naszych Gościach. Talaria inspiruje codziennie nowymi pomysłami aktywności, kuchni wellness. Każdy z Gości znajdzie dla siebie coś innego: może aktywnie spędzić czas, poradzić się specjalisty, spędzić czas ze znajomymi, zrelaksować się na masażu, poleniuchować i dokończyć jedną z tych, wyczekiwanych książek..

 

Talaria SPA 03 '15 web S-37

 

Talaria SPA 03 '15 web S-27

 

W Talarii  można  poczuć  smak domowego soku z malin, ale również delektować się szampanem. Obiekt spełni potrzeby Gości, którzy potrzebują chwili wytchnienia od obowiązków, ale również miejsca na organizację spotkania biznesowego.

 

Tal M 79

 

Talaria GASTRO111

 

Talaria  Resort & Spa  położona jest w Trojanowie k. Garwolina (woj. mazowieckie), 93 km od Warszawy.

Otoczony pięknymi  stawami i zielenią 25 hektarowego parku, XIX- wieczny pałac  w Trojanowie stanowi centrum tego wyjątkowego miejsca. Zabytek pozostawiony przez lata bez opieki, otrzymał nowe życie.

 

Tal M 3a - Kopia (2)

Tal M 13 - Kopia (2)

 

Przebywając tutaj doświadcza się ciszy i spokoju – tu słychać szum traw, szelest liści,  śpiew ptaków, rozmowy świerszcza ze szczupakiem, a przy dobrej pogodzie nawet  własne myśli.

 

Tal M 50

 

Nazwa „TALARIA” nawiązuje do starogreckiego określenia „skrzydlatych sandałów” – symbolu boga – posłańca – Hermesa. „TALARIAE” były synonimem komfortu i wygody oraz lekkości w chodzeniu po pełnych „wybojów” drogach i ścieżkach życia.

 

http://www.talaria.pl/

Submit a Comment