Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 22, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Ulubione filmy świąteczne

Ulubione filmy świąteczne
intopassion

Każdy ma chyba swoje „klasyki” filmowe, które notorycznie ogląda w okresie świątecznym. My też mamy swoją top listę.

Numer jeden to oczywiście Love Actually – To właśnie miłość. Oglądamy 10 historii, z których każda ma swój początek i koniec i każda pokazuje miłość w innym wydaniu. Do tego świetna obsada i najważniejsze – piękna muzyka i niezwykła atmosfera świąt. To pozycja, którą powinniście obejrzeć jako pierwszą.

 

Rodzinny dom wariatów to zabawna komedia idealna na świąteczny wieczór. Film opowiada historię pewnej rodziny, której sielankę przerywa pojawienie się narzeczonej syna – sztywnej, wielkomiejskiej paniusi, która nawet w największy mróz nosi na gołe stopy eleganckie pantofle..

 

The Holiday z cyklu lekka i przyjemna komedia romantyczna. Dwie nieznające się kobiety, aby uciec od problemów, postanawiają na święta zamienić się domami. Iris przeprowadza się do słonecznego Los Angeles, a Amanda wyjeżdża na zaśnieżoną angielską wieś. Świąteczny klimat i naprawdę imponująca obsada- Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law.

 

8 kobiet – tym razem musical. 8 aktorek gra 8 typów kobiet, 8 wymiarów kobiecości.Wszystkie podejrzane są o zabójstwo pana domu. Każda ma motyw. Zagdaka polega na tym, która jest winna? Wszystko w zimowym i śnieżnym bożonarodzeniowym klimacie..

 

Igraszki losu – czas na kolejną romantyczną historię.Tym razem głównie bohaterzy zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, następnie postanawiają sprawdzić, czy są sobie przeznaczeni. Urocza komedia romantyczna, w sam raz na przedświąteczny odpoczynek!

 

Czytaj także:

Filmowa Jesień

Submit a Comment