Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 16, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Wieczór z winem w Hotelach SPA Dr Irena Eris

Wieczór z winem w Hotelach SPA Dr Irena Eris
intopassion

Już od 1 grudnia we wszystkich Hotelach SPA Dr Irena Eris – Krynica Zdrój, Polanica Zdrój i Wzgórza Dylewskie –  pojawi się nowa, jeszcze bogatsza karta win, specjalnie wyselekcjonowanych dla Hoteli SPA i oferowanych w atrakcyjnych cenach.

Premierze nowej karty będą towarzyszyć – WIECZORY Z WINEM – ekskluzywne, lecz w swobodnej formie kolacje z pięciodaniowym, autorskim menu przygotowanym przez szefów kuchni i z odpowiednio dobranym do każdego dania winem. Podczas cyklicznych wieczornych spotkań w świat win skomponowanych do wyjątkowego menu wprowadzi gości znawca winiarstwa, prezentując historię poszczególnych szczepów, ich charakterystyczne cechy i walory.

Pierwszy WIECZÓR Z WINEM dla gości Hotelu SPA Dr Irena Eris, z niepowtarzalną oprawą i niezapomnianymi emocjami, odbędzie się już 5 grudnia w pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

W autorskim menu przygotowanym specjalnie na ten wieczór przez szefa kuchni Krzysztofa Rugałę znajdą się: pieczona cielęcina z gruszkową konfiturą, smażony sandacz z grillowanymi borowikami i szalotką, makaron tagiollini z krewetkami i ślimakami w emulsji czosnkowej, stek z antrykotu z płatkami grillowanych warzyw, musem z papryki, truflowym puree i sosem z zielonego pieprzu, a zwieńczeniem kolacji będzie deser – tarta tatin z sosem waniliowym.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania smaków nowych win i przeżywania pięknych chwil oraz do lektury naszych relacji z tych wyjątkowych miejsce, które prezentowaliśmy na naszym portalu:

http://intopassion.pl/stylishhotel-hotel-dr-irena-eris-wzgorza-dylewskie/

http://intopassion.pl/stylishhotel-dr-irena-eris-hotel-spa-krynica-zdroj/

 

 

Submit a Comment