Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 22, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Wiosenny wypoczynek w Talarii

Wiosenny wypoczynek w Talarii
intopassion

Talaria Resort & SPA przygotowała dwa ciekawe wiosenne pakiety – a wiosna to najlepszy czas, by na chwilę zwolnić, oddać się błogiemu relaksowi i zanurzyć się w pięknie budzącej się do życia przyrody.

FB: intopassion, IG: into_passion, wesprzyj nas na patronite.pl/intopassion

 

W pierwszym pakiecie o nazwie “Wiosenny wypoczynek” może zregenerować się przez 4 dni (3 noclegi w w Pałacu albo Pawilonie Parkowym w formule wellinclusive). Goście do dyspozycji mają całodzienny dostęp do strefy wellness (basen jacuzzi, sauny, domek ziołowy, sala cardio), a także udział w programie inspiracyjno – sportowym zgodnie z dziennym harmonogramem. W pakiecie uwzględniony został całodzienny pakiet kulinarny: od pożywnego śniadania, przez wellness lunche po wytworną kolacje.

Talaria Resort & SPA oferuje także doskonałe masaże – kupując pakiet można skorzystać z 10% rabatu.

Cena od osoby: 688,00 zł z noclegiem w Pawilonie Parkowym i 788,00 zł w Pałacu – ceny uwzględniają 20% zniżki, co jeszcze bardziej zachęca do regeneracji po długiej zimie. Pakiet dostępny od 18.03 do 31.05.2019r. w dni powszednie od niedzieli do piątku.

Wspaniałym pomysłem na odpoczynek jest też Majówka w Talarii. Majówka to idealny czas na wypoczynek poza miastem, na łonie natury, a odpoczynek wśród ciszy i pięknej zieleni będzie niezapomniany.

Pakiet obejmuje minimum 3 dni (2 noclegi) i jest dostępny w terminie 28.04 – 5.05.2019r. Przy przyjeździe na gości będzie czekał welcome drink. Poza zakwaterowaniem w Pałacu, który jest idealny dla gości, którzy chcą być blisko SPA i restauracji lub w Pawilonie Parkowym, jeśli ceni się spokój, na gości czeka całodzienny pakiet kulinarny: śniadanie, lunch i kolacja. W przypadku ładnej pogody śniadania serwowane są na tarasie, a jedna z kolacji zorganizowana będzie w formie grilla lub ogniska.

Wspaniałym prezentem będzie też bon do SPA o wartości 100 zł (dla osoby dorosłej), a dostęp do strefy SPA & Wellness: basenu, jacuzzi, świata saun, sali cardio, domku ziołowego i wielu innych jest w cenie pakietu. Goście mogą także brać udział w programie animacyjno – sportowym według harmonogramu, a w tym np.: zajęcia ruchowe na basenie, wycieczki do mini-zoo, zajęcia tness, wspólne rytuały w SPA, aktywności na terenie resortu i wiele innych!

Cena: 749 zł za osobę w Pawilonie Parkowym i 849 zł za osobę w Pałacu Talaria zapewnia też dodatkowe atrakcje, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych: wspólne biesiadowanie przy ognisku z kiełbaskami, możliwość skorzystania z łowiska (prosimy o własny sprzęt), przejażdżki quada- mi, wypożyczalnie rowerów, łódek, kajaków… A dla dzieci warsztaty kulinarne, wycieczki do mini – zoo, zewnętrzny plac zabaw, i wewnętrzny kącik zabaw.

Zarezerwuj hotel przez Booking.com klikając TU.

 

Tal M 12a

 

Tal M 72a

 

Tal M 44 baner

 

Tal M 59

Submit a Comment