Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 21, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Wystawy w Amsterdamie

Wystawy w Amsterdamie
intopassion

Kto planuje podróż do Amsterdamu w najbliższych miesiącach powinien zahaczyć o galerię Foam! Tam kilka ciekawych wystaw zaplanowanych na 2014 rok!

Richard Mosse -Enclave 21 marca- 1 czerwca

Wystawa rozpocznie się od 21 marca i potrwa aż do czerwca. To instalacja multimedialna składająca się z sześciu dużych ekranów na których wyświetlana jest sytuacja konfliktów w Kongo. Wystawa jest nawiązaniem do afrykańskiej tragedii, w której, według Międzynarodowego Komitetu Ratownictwa, co najmniej 5,4 mln osób zmarło z przyczyn związanych z wojną na wschodzie Konga.

 

Ola Lanko – All Year Round 21marzec – 14 maj 

Ola Lanko przedstawia nowy projekt, który bada pojęcie czasu w niezwykły sposób. Jej twórczość obejmuje 356 zdjęć oferując retrospektywę roku.Projekt prezentowany jest jako instalacja, która daje szansę na doświadczenie czasu i jego upływu.

 

Kaveh Golestan – The Citadel 21 marzec – 4 maj

Wystawa zawiera 45 zdjęć wykonanych między rocznika 1975/77 kobiet pracujących w Cytadeli Shahr-e No w Teheranie, w dzielnicy czerwonych latarni. Fotografie wykonane przez Kaveh Golestan w 1970 roku to wspomnienie kobiet i przestrzeni miejskiej Cytadeli .

Taiyo Onorato & Nico Krebs 21 marzec – 11 maj

W swojej pracy zapewniają inteligentny i ironiczny komentarz na temat historii fotografii, charakteru zdjęć , a także funkcji i roli fotografa.

Foam

Keizersgracht 609
1017 DS Amsterdam

Submit a Comment