Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Jesienny weekend na Mazurach

Jesienny weekend na Mazurach
intopassion

Kiedy tłumy turystów wrócą już z urlopów, krajobraz staje się bardziej kolorowy, a promienie słońca wciąż radują nas w jesienne weekendy polecamy Wam wyjazd na Mazury Garbate. Wybierzcie się z rodziną czy przyjaciółmi do uroczej agroturystyki czy folwarku, cieszcie podniebienie wyjątkowymi smakami i odkrywajcie ten piękny zakątek Polski – może tym razem na quadzie?

 

Folwark Bielskie

www.folwarkbielskie.pl

 
Folwark Bielskie to miejsce dla wielbicieli natury
i świetnego designu. Położony na Mazurach Garbatych folwark to piękna przestrzeń, na terenie której znajduje się dom mieszkalny, stajnia i odrestaurowana obora przeznaczona dla gości. To miejsce, w którym przez cały rok można odpocząć od miejskiego zgiełku. Lokalizacja nad samym brzegiem krystalicznie czystego jeziora dopełnia krajobraz. Znaleźć tam możemy 6 pokoi – 2 rodzinne i 4 dwuosobowe, każdy inny, ale wszystkie urządzone w stylu lat 50. i 60. Do tego, w sezonie, fantastyczna kuchnia, gdzie spróbować można chłodnika lub dań przyrządzonych z lokalnych przysmaków i folwarcznego ogródka.

 

bielskie 1

bielskie4 (1)

bielskie3

 

 

Szarejkowe Wzgórza

www.szarejki.pl

 
Na 27 hektarach ziemi na Mazurach Garbatych znajduje się 5 całorocznych domków z tarasem i widokiem na lasy i łąki. Dzięki klimatyzacji nie straszne nam będą upały, z kolei kominek spowoduje, że miło spędzimy nawet chłodniejsze dni. Co nas urzeka? Z tarasów można usłyszeć, obserwować i podziwiać dzikie zwierzęta i ptaki, które podchodzą bardzo blisko paśnika znajdujacego się pod oknami: sarny, łosie, dziki czy zające. Szarejkowe Wzgórza to także urokliwe mazurskie spa: na gości czekają beczki z gorącą i zimną wodą oraz sauna. Taka kąpiel pod gwieździstym niebem także w zimne dni to wyjątkowe doświadczenie! W siedlisku nie zapomniano o najmłodszych – na dzieciaki czeka plac zabaw, duża trampolina, boiska do piłki nożnej czy siatkówki, a także mini golf czy liczne wycieczki.
Szarejkowe Wzgórza to także idealne miejsce na święta, sylwestra, ferie zimowe, a także spotkania integracyjne oraz wieczory kawalerskie i panieńskie.

quady
Myśleliście kiedyś, aby zwiedzić Mazury quadami? Domki w Siedlisku Szarejkowe Wzgórza możecie potraktować jako bazę wypadową i wypożyczalnię sprzętu jednocześnie. . Na quadowców czekają długie i szybkie szutry i wymagające wąwozy. Możecie wybrać się samodzielnie na offroad lub wziąć udział w zorganizowanej wyprawie po okolicy: Stańczyki, Rapa, Wąwozy Mazur Garbatych i wiele innych ciekawym miejsc czekają na spragnionych doznań.

 

 

1 (5)

DSC_0026

IMG_3558

 

Submit a Comment