Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Kulinarne tematy 2015

Kulinarne tematy 2015
Paulina Grabara

Menu lunchowe i sezonowe, co miesiąc zmieniająca się karta. Nasze ulubione potrawy i restauracje. Zobaczcie jakie kulinarne artykuły zainteresowały Was najbardziej w zeszłym roku!

 

INTOfood – 8 najchętniej czytanych artykułów na temat konkretnego miejsca w 2015 roku. Już jutro zobaczycie jakie zbiorcze artykuły przyciągnęły najwięcej czytelników!

 

CHARLOTTE I FRANCUSKIE ŚNIADANIE

Bagietki, croissanty, brioche. Francuskie pieczywo to już symbol. O typowym francuskim śniadaniu, recepturach i francuskiej kuchni w Polsce opowiada Justyna Kosmala – właścicielka bistro Charlotte, która paryski klimat przeniosła na warszawskie ulice.

Czytaj więcej: francuskie śniadanie

 

 

 

AIOLI I ŚNIADANIE ZA 1 GROSZ

Dziś na spotkanie wybrałam się do Aioli – w planach smaczne śniadanie, poranna kawa (pierwsza dzisiejszego dnia!) i podsumowanie pracowe roku. A tu miła niespodzianka – zamawiam kawę i dowiaduje się, że dowolne śniadanie mogę wybrać z menu za 1 grosz.

Czytaj więcej: Śniadanie za 1 grosz

 

 

DELI – nowe miejsce

DELI to kolejny kulinarny przystanek na Saskiej Kępie. Na ulicy Zwycięzców przy numerze 4, tuż przed Wałem Miedzeszyńskim, powstało nowe miejsce – połączenie delikatesów z wyselekcjonowanymi produktami wraz z mini bistro.

Czytaj więcej: Deli – nowe miejsce

 

 

 

ZORZA – Warszawskie Premiery

Zorza to moim zdaniem szansa dla Żurawiej: wystrój pozytywnie pasuje do wizerunku ulicy, a lokal prezentuje mniej zadęcia i pretensjonalności.

Czytaj więcej: Zorza – warszawskie premiery

 

 

 

KOCIARNIA, czyli krakowski raj dla wielbicieli kotów

Ostatnio prezentowaliśmy zestawienie najciekawszych lokali w Krakowie, do których koniecznie trzeba udać się na kawę. Dziś przedstawiamy kolejne niezwykłe miejsce, które do gustu przypadnie przede wszystkim wielbicielom kotów!

Czytaj więcej: Kociarnia, czyli krakowski raj dla wielbicieli kotów

 

 

L’ENFANT TERRIBLE – zabawy z doskonałością

Posiłek w restauracji L’enfant Terrible to kameralne, ultra smaczne przedstawienie bez zbędnych fanfar.

Czytaj więcej: zabawy w doskonałość

 

 

 

LOKAL 14 – nowe miejsce

Ulica Świętokrzyska przywitała nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. LOKAL 14 to przestronne jasne wnętrze i bardzo aromatyczna kuchnia.

Czytaj więcej: Lokal 14 – nowe miejsce

 

 

 

AIOLI INSPIRED BY MINI

Druga lokalizacja znanej restauracji AïOLI otworzyła się na Placu Konstytucji. Nazwa lokalu została lekko rozbudowana, ponieważ miejsce powstało we współpracy z samochodową marką MINI.

Czytaj więcej: Nowe miejsce Aioli inspired by Mini

 

Submit a Comment