Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

INTOlast week

INTOlast week
Paulina Grabara

Co Was najbardziej zainteresowało w ostatnim tygodniu? Oto 5 najchętniej czytanych tekstów.

1.

ZAWSZE MIAŁEM DUŻO SZCZĘŚCIA – ŁUKASZ CZEPIELA, PÓŁFINALISTA KAMPANII ‚IT’S YOUR LIFE JUST TAKE IT’

Gdy miał 6 lat, tata zabrał go na pokazy lotnicze w Rzeszowie. Oglądając ten pokaz zakochał się. Zaczął jeździć na lotnisko rowerem i czyścić samoloty. W zamian za to lokalni piloci zabierali go na loty. Tak złapał bakcyla. Od szóstego roku życia chciałem tylko i wyłącznie latać. Całe życie podporządkowałem właśnie temu.

Czytaj: Zawsze miałem dużo szczęścia ale starałem się temu szczęściu również pomoc

 

 

 

2.

LOOK OF THE WEEK – KOBALTOWY TOTAL LOOK

Kobalt, intensywny odcień niebieskiego, dość mocno zagościł w trendach męskich letniego sezonu. Kobaltowy garnitur, bądź połączenie z kolorem granatowym stworzy total look, modną stylizacje w jednym odcieniu. Propozycja Marty.

Czytaj: Look of the week: kobaltowy total look

 

 

3.

OLD FASHIONED – DRINK MOCNO WYTRAWNY

W tym tygodniu znów najchętniej czytaliście o tym prawdziwym klasyku. W tekście znajdziecie oczywiście przepis pochodzący z XIXwieku, który pozwoli Wam spróbować jednego z najpopularniejszych drinków na bazie bourbona.

Czytaj: Old fashioned – drink mocno wytrawny

 

 

4.

FRANCUSKIE ŚNIADANIE

Justyna Kosmala – właścicielka bistro Charlotte, opowiada Ani o typowym francuskim śniadaniu, recepturach i francuskiej kuchni w Polsce. Zdradza jak paryski klimat przeniosła na warszawskie ulice.

Czytaj: francuskie śniadanie

 

 

5.

INTOmyworld: Inspirations no1

Nasz nowy cykl, w którym przedstawiamy świat inspiracji inspirujących nas osób. W pierwszej odsłonie Agnieszka Pogorzelska – anglistka z wykształcenia, stylistka z zawodu, rzemieślnik z pasji. Najbardziej lubi pracować w nocy, z audiobookiem w tle, zieloną herbatą…i czekoladą do swojej wyłącznej dyspozycji.

Czytaj: INTOmyworld: inspirations no1

 

Submit a Comment